Купити металочерепицю і профнастил в АЛЬБА ПРОФІЛЬ

Компанія АЛЬБА ПРОФІЛЬ - входить в трійку лідерів по виробництву покрівельних матеріалів в Україні. Сучасна і якісна продукція представлена ​​широкій лінійної асортименту, де ви можете купити металлочерапіцу і профнастил. Завод, оснащений високотехнологічним обладнаному від компанії BUD MASZ (Польща) і Concept Stal (Польща).

Відповідно до європейських стандартів ми виробляємо покрівлю з високопробного імпортного і вітчизняного сировини таких торгових марок як: ArcelorMittal (Польща, Німеччина, Бельгія, Румунія). U.S.Steel Kosice (Словаччина), Sutor (Китай), Wisco (Китай) Метінвест (Україна), Модуль (Україна). Все це дозволяє гарантувати незрівняне якість нашої продукції на десятки років і виправдати очікування кожного покупця в мінімальні терміни виготовлення замовлення.

Зверніть увагу, що наша продукція застосовується в різних галузях і напрямках - це дахове покриття житлових будинків і промислових об'єктів, обшивка фасадів, огорож.

КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ

- гарантію на продукцію 10 років
- 8 виробничих лінії, які виробляють 3 види металочерепиці і 6 видів стінових і покрівельних металопрофілей
своєчасну інженерну підтримку
- широкий асортимент кольорів і покриття
- великий вибір покрівельних аксесуарів власного виробництва, а також комплектуючих таких як: гідро - пароізоляція, софіти, саморізи
- якісна упаковка для безпечного транспортування і розвантаження-навантажувальних робіт
- найкоротші терміни виготовлення і доставки продукції по всій Україні

                   КОМПАН Я ПРОПОНУ