Власне виробництво металочерепиці та профнастилу

Компанія АЛЬБА ПРОФІЛЬ входить до трійки лідерів з виробництва покрівельних матеріалів в Україні.
Previous
ЧОМУ МИ?
Завод укомплектований виробничими станами від компаній BUD MASZ (Польща) і Concept Stal (Польща). Відповідно до європейських стандартів ми виробляємо покрівлю з високопробного імпортного і вітчизняного сировини.
Next
11
років на ринку
3000 партнерів
4
заводи
32 виробничі лінії
40
млн. м2 у рік
потужність виробництва
24
години
терміни виготовлення.
100%
власний імпорт металу
тільки якісна сировина
5
міст
Київ, Харків, Одеса, Коростень, Івано-Франківськ
НАША ПРОДУКЦІЯ
Якісні матеріали, найсучасніше обладнання, досвідчені фахівці - все це дозволяє забезпечувати клієнта висококласною продукцією. Ми гарантуємо незрівнянну якість нашої продукції на десятки років і готові виправдати очікування кожного покупця при мінімальних термінах виготовлення замовлення.
Металочерепиця
Профнастил
Комплектуючі
Партнери
Партнери Альба Профіль
Партнери Альба Профіль
Партнери Альба Профіль
Партнери Альба Профіль
Партнери Альба Профіль
ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Компанія займається виробництвом та оптовою торгівлею профнастилом та металочерепицею високої якості. Ми готові надати клієнту будь-які обсяги продукції. У нас діють гнучкі системи знижок, які можуть зацікавити оптових і постійних покупців. Компанія співпрацює з підприємствами будь-якої форми власності. На покупку оформляється вся необхідна документація. Для того, щоб розпочати співпрацю, зв`яжіться з менеджером по зазначеним на сайті телефонами.
ДЛЯ ПРИВАТНИХ ОСІБ
У нашій компанії можна придбати металочерепицю або профнастил будь-якого метражу. Не важливо, скільки листів вам необхідно - ви зможете отримати готову продукцію максимально швидко. Також ми працюємо з індивідуальними замовленнями, а тому допоможемо зробити ваш будинок або котедж неповторним. Ви можете зробити замовлення на нашому сайті та вже через кілька днів отримати все необхідне. Компанія забезпечує індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Залишилися питання?
Ім'я
Відправити заявку на дзвінок
Залиште ваші контактні дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Металочерепиця від виробника Альба Профіль
Профнастил від виробника Альба Профіль

Купити металочерепицю з заводу - вигідне рішення

Серед величезного розмаїття покрівельних матеріалів, представлених виробниками на українському ринку, металочерепиця виділяється вже протягом декількох років. Вироби цієї категорії мають цілу низку переваг і достоїнств, за які їх обирають як приватні клієнти, які бажають придбати надійний і красивий покрівельний матеріал, так і представники бізнесу, яким необхідні набагато більші обсяги сировини для роботи. Завод з виготовлення металочерепиці «Альба Профіль» пропонує зробити вибір продукції високої якості в комерційній пропозиції фірми.

Де купити металочерепицю в Україні від виробника
Виробництво якісної сучасної металочерепиці - один з напрямків діяльності компанії «Альба Профіль». У нас ви також можете замовити профнастил (готову продукції і її виробництво), металопрофіль та інші комплектуючі, які знадобляться при проведенні будівельних робіт. При виробництві ми використовуємо метал, здатний витримувати високі навантаження, стійкий до впливів ззовні, а також - застосовуємо найсучасніше обладнання і досвід майстрів, отриманий за довгі роки практичної роботи. Результат кожен наш клієнт може побачити в реальності - якісна, надійна і довговічна продукція, яка приваблює зовнішнім виглядом, акуратністю, точністю.

Навіщо потрібна металочерепиця?
Виробник металочерепиці створює міцний і надійний матеріал для різних цілей. Із застосуванням продукції нескладно як відремонтувати стару покрівлю, встановивши на основу нове покриття, так і оснастити дахом «новобудівлю», використавши металочерепицю при будівництві будинку. Даний вид будматеріалу відрізняється достатньою кількістю позитивних характеристик і властивостей:
• довговічність - металочерепиця виробництва Києва (завод "Альба Профіль") прослужить довгі роки, не втрачаючи з часом своєї привабливості;
• міцність - листи металочерепиці здатні витримати велике навантаження, що робить їх застосування для створення настилу на даху оптимальним рішенням;
• простота монтажу - професіонали виконають установку черепиці за короткий проміжок часу, причому, якість настилу не постраждає;
• стійкість до впливу зовнішніх факторів - металочерепиці зі сталі не страшні сонячні промені, дощ, сніг, град, температурні перепади та інші зовнішні негативні впливи;
• різноманітність дизайнів - металочерепиця представлена в широкому асортименті кольорів, форм, покриттів (матове, глянцеве);
• мала вага матеріалу і його екологічність - металочерепиця характеризується невеликою вагою і є найбільш екологічним і безпечним для людини і навколишнього середовища матеріалом;
• доступна ціна - вартість металочерепиці виправдана її якістю, причому, в продажу представлені варіанти покрівельного матеріалу даної категорії в широкому ціновому діапазоні.

Як купити металочерепицю в інтернет-магазині
Металочерепицю в Києві з заводу можна замовити в будь-якому обсязі. Зробити замовлення зручно на нашому сайті, а якщо ви прагнете отримати максимум «живої» інформації - зв'яжіться з нашим менеджером за допомогою чату або по телефону. Ви можете вибрати продукцію з необхідними вам характеристиками - розмірами, товщиною, кольором, типом монтажу та ін.
Нами організовано оперативна доставка готової продукції по всій території України, завдяки чому металочерепицю від заводу-виробника за доступною ціною може купити кожен бажаючий незалежно від свого місцезнаходження.

Пропонуємо купити профнастил з заводу

Профнастил (профлист, профільований металевий лист) - одна з найбільш популярних і затребуваних категорій покрівельної продукції. Даний тип матеріалу широко застосовується в цивільному, приватному і промисловому будівництві, причому, не тільки для покриття дахів.

5 причин купити профнастил в інтернет-магазині

Причини популярності профлиста у споживачів прості:
- завод виробник профнастилу ретельно контролює якість представлених в продаж виробів, завдяки чому вдається досягти унікального співвідношення високих технічних характеристик матеріалу і порівняно низькою його вартістю;
- профнастил має цілу низку відмінних експлуатаційних характеристик - не горить, не плавиться, стійкий до температурних перепадів та механічного впливу;
- виробник якісного сучасного профнастилу забезпечує його придатність для експлуатації в умовах різного клімату і при різних зовнішніх умов;
- профнастил має широкий спектр варіантів застосування - крім монтажу покрівель даний матеріал активно використовується для створення огорож, парканів, складських будівель, гаражів, а також може застосовуватися в якості облицювального матеріалу і для створення підвісних стель;
- виробництво сучасного профнастилу включає в собі випуск продукції, яка відрізняється розмірами, масою, маркою сталі, призначенням і сферою застосування, товщиною листа і іншими параметрами, завдяки чому підібрати матеріал, що відповідає вимогам, не складає труднощів.
Одна з основних причин купити профнастил від виробника - його прийнятна ціна при широкому спектрі функцій. Листи різної площі та товщини використовують при облаштуванні покрівлі, а також для виконання інших видів робіт.
Зрозуміти, який профнастил необхідно купити, допоможе маркування, що наноситься при виробництві - в продажу представлені наступні варіанти листів:
· Стінові (ПС);
· Покрівельні (ПК);
· Несучі (ПН).
Завдяки розширеній кольоровій палітрі продукції підібрати її в будь-якому з варіантів можна під будь-який дизайн.
Виробництво профнастилу в Україні - завдання компанії Альба Профіль
Завод з виробництва профнастилу в Києві «Альба Профіль» пропонує замовити матеріал високої якості. Ми виробляємо профільований металевий лист на сучасному польському обладнанні з застосуванням високопробної вітчизняної та імпортованої сировини. Виробництво профнастилу в Києві - це завжди гарантована якість, мінімальний час виготовлення і тривалий експлуатаційний термін металопрофілю та металочерепиці. Висока точність матеріалів та їх відповідність міжнародним стандартам забезпечують простоту установки покрівлі, її надійність і естетично привабливий зовнішній вигляд.
Замовити в «Альба Профіль» ви можете покрівельний, стіновий і несучий профнастил в різних варіантах дизайну. Наші представництва є в найбільших містах України і замовлення продукції, також як і її перевезення, не буде складати ніяких труднощів.
Металопрофіль - сучасне технологічне рішення, що дозволяє вирішити безліч будівельних завдань з мінімальними вкладами фінансів, людських ресурсів, часу. Якщо у вас залишилися питання про тип матеріалу, способи його розрахунку або доставки - зв'яжіться з менеджерами компанії по телефону, електронній пошті або онлайн.