Купити металочерепицю і профнастил в
АЛЬБА ПРОФІЛЬ УКРАЇНА

Компанія АЛЬБА ПРОФІЛЬ УКРАЇНА– входить в трійку лідерів по виробництву покрівельних матеріалів в Україні. Сучасна і якісна продукція представлена широкою лінійкою асортименту, де ви можете купити металочерепицю і профнастил. Завод, оснащений високотехнологічним обладнанням від компанії Bud Mazh (Польща). Відповідно до європейських стандартів ми виробляємо покрівлю з високопробного імпортного і вітчизняного сировини таких торгових марок як: ArcelorMittal (Польща, Німеччина, Бельгія, Румунія), USSteel Kosice (Словаччина), Sutor (Китай), Wisco (Китай), Метінвест (Україна), модуль (Україна). Все це дозволяє гарантувати незрівняне якість нашої продукції на десятки років і виправдати очікування кожного покупця в мінімальні терміни виготовлення замовлення.
Зверніть увагу, що наша продукція застосовується в різних галузях і напрямках – це покрівельне покриття житлових будинків і промислових об’єктів, обшивка фасадів, огорож.

Компанія пропонує:

  • гарантію на продукцію 10 років;
  • 8 виробничих лінії, які виробляють 2 види металочерепиці і 6 видів стінових і покрівельних металопрофілей;
  • своєчасну інженерну підтримку, виїзд фахівця який здійснює виміри;
  • широкий асортимент кольорів і покриття;
  • великий вибір покрівельних аксесуарів власного виробництва, а також комплектуючих таких як: гідро – пароізоляція, софіти, саморізи;
  • якісна упаковка для безпечного транспортування і розвантаження-навантажувальних робіт;
  • найкоротші терміни виготовлення і доставки продукції по всій Україні.

Ми допоможемо вам купити металочерепицю і профнастил

Ми ростемо і розвиваємося разом з нашими клієнтами. З моменту запуску виробництва були відкриті представництва в різних містах, де ви можете купить металочерепицю і профнастил в Києві, Харкові, Одесі, Коростені, Івано-Франківську. Компанія не зупиняється на досягнутому, щороку ми плануємо відкривати нові філії для зручності наших регіональних партнерів.

Зверніть увагу, що при покупці металочерепиці, обов’язково Вивчіть всі нюанси. Віддаючи перевагу покриттю стійкого до ультрафіолетових променів. Краще вибирати профільовані листи, вони коштують дешевше і встановлюються легше. Ось виду захисно-декоративного покриття визначається де і в яких умовах будуть перекривати матеріалом дах.

Нарешті хочеться сказати, що сьогодні можна придбати металочерепицю і профнастил за найкращою ціною від відомих світових виробників і Вітчизняних марок. Вибір дійсно різноманітний, але визначальним фактором є не бренд, а місце область використання (населений пункт, кліматичні умови та ін.).

Шукайте де купити металочерепицю і профнастил для покрівлі? Заходьте до нас!

Вирішивши купити металочерепицю і профнастил для даху, ви отримуєте можливість з різноманіття форми, кольору, товщини, виду покриття, які вам найбільше підходять. Купуючи металочерепицю для даху, ви можете вимагати сертифікат якості, а також візуально оглянути товар. Все у ваших руках!
І найважливіше. Перед покупкою Виміряйте товщину металопрофілю і Переконайтеся в правильності хвилі. Також важливим показником якості профнастилу служить рівномірність нанесення полімерного шару. Поверніть лист на світло, щоб Отримати Відблиск. Огляньте краї (вони повинні обрізатися в заводських умовах, без задирок). Індивідуальна упаковка кожного листа говорить про відповідальність виробника.

Ось уже в течение 5 років ми приносимо в Ваш будинок тепло, надійність і захист. Звертайтеся до нас, ваша АЛЬБА ПРОФІЛЬ УКРАЇНА.